Przebranżowienie na IT: jak zostać programistą?

Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby zostać programistą. Zapisz się na kurs programowania już teraz!

Rynek pracy w branży informatycznej jest niezwykle chłonny. Coraz więcej firm świadczących usługi z zakresu tworzenia stron internetowych i aplikacji powstaje w największych polskich miastach. Na szczególną uwagę zasługuje Warszawa, Kraków, Wrocław i Gdańsk. To właśnie w tych miastach jest największe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników

 

Jak się przebranżowić?

Zasadniczo są dwie drogi prowadzące do posady Junior Developera. Pierwsza z nich wymaga zdolności do samodzielnej nauki i doskonałej znajomości języka angielskiego. Internet pełen jest darmowych i płatnych kursów online. Niezliczona ilość platform do nauki czy społeczności służących radą sprzyja samodzielnej nauce programowania. Droga ta jest długa i żmudna, gdyż nauka na własną rękę może zaowocować wykształceniem pewnych niepożądanych mechanizmów w drodze do osiągnięcia celu.

 

Szkoła programowania

Jedyną przeszkodą jest cena. Opłaty za kursy są dosyć wysokie, ale trzeba pamiętać, że płacimy za wiedzę doświadczonych nauczycieli. Umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów, które mogą się nam nastręczyć w trakcie realizowania zadań, przyda się znacznie bardziej niż znajomość konkretnych funkcji. Samodzielna nauka programowania nie da nam tej praktycznej wiedzy przygotowującej kandydatów nie tylko do wykonywania konkretnych zadań, ale także do stworzenia CV, odbycia stażu w prawdziwym projekcie czy w końcu osiągnięcia swojego celu, którym jest stanowisko Junior Front End lub Back End Developera.

 

Gdzie warto podjąć naukę?

Dobrą opinią cieszy się Szkoła Programowania Gregory & Monsters. Kadrę nauczycieli tworzą wyłącznie doświadczeni w pracy programiści, którzy zdecydowali się przekazać swoją wiedzę wszystkim tym, którzy chcą przebranżowić się na IT. Szeroka oferta kursów stanowi o sile akademii, a nauka programowania w nowoczesnych salach dydaktycznych w budynku Błękitek w Krakowie to czysta przyjemność. Szkoła oferuje kursy już od 2999zł w zakresie front endu, back endu oraz takie, które przygotowują do roli full stack developera. Chcesz poznać więcej szczegółów? Wejdź na stronę https://www.gregory-monsters.pl lub napisz pod następujący adres: kontakt@gregory-monsters.com.

Udostępnij ten artykuł
  • gplus

Komentarze